Відкритий екологічний "Зелений мікрофон"

Київська обласна бібліотека для дітей запрошує всіх небайдужих до реалізації проекту Відкритий екологічний "Зелений мікрофон". Ваша участь у реалізації проекту може проявитися в літературному творі на екологічну тему, у розробленому екологічно-туристичному маршруті, відзнятому відеофільмі, тощо.

Давайте сприяти підвищенню екологічної культури разом! Давайте разом поширювати інформацію про важливість збереження чистого довкілля! Знайте, Ваша думка, Ваша позиція щодо екологічного майбутнього надзвичайно важлива сьогодні як ніколи. ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ ЗЕМЛІ РАЗОМ!

Перший етап реалізації проекту розпочався презентацією аматорського фільму «Nature». Автори фільму, Кравченко Катерина та Балицька Анна (активні читачі сільської бібліотеки, завідуюча бібліотеки - Крамар Оксана Володимирівна) визначили тему фільму: «Життя – це барви природи, рух, дарунки природи, рідний дім, друзі, спокій, краса в дрібницях, відпочинок. Кінець – це лише початок…». Дівчата проживають у с. Крюківщина Києво-Святошинського р-ну, навчаються у 8-му класі.Київська обласна бібліотека для дітей

Русанівська набережна, 12, Тел./факс: (044) 295-09-61, E-mail: kobdd@ukr.net