«Озеленення Яготинщини»

Приєднуйтеся!!!
Обирайте своє місце в еко-акції «Озеленення Яготинщини»!
З 26 березня по 26 квітня 2021 року  в КЗ КОР «Яготинський історичний музей» триватиме місячник озеленення.
Це заклик до збереження природи, рідної української землі та країни, а ще це унікальна можливість долучитися до акції пов’язаної з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
Кожен має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи, навіть організатором невеличкої акції там де проживає. У власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку можна організувати прибирання території чи висадити квіти, кущі та дерева. Зокрема, розповісти дітям, про потребу дбати і піклуватися про природу, підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у своєму місті, селищі та селі.
Пам’ятайте! Маленька перемога для кожного з нас – велика перемога для людства!