Еко-стежки Київщини

За дорученням голови облдержадміністрації Василя Володіна, Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації разом з Центром екологічної освіти та інформації реалізовано проєкт із створення еколого-освітніх туристичних маршрутів «ЕКО-стежки Київщини».

Метою проєкту, є розвиток у Київській області дружніх до довкілля видів відпочинку та популяризація природно-заповідних територій області, формування дбайливого ставлення до природи, історії та культури рідної землі. До реалізації проєкту долучились науковці, місцеві активісти-екологи, лісівники та краєзнавці.

Спільними зусиллями створено два туристичних маршрути:

у Вишгородському районі – «Лісові скарби Вишгородського району», який поєднав у собі 15 точок інтересу, з яких 7 об’єктів природно-заповідного фонду.
у Обухівському та Васильківському районах «Природна та історична спадщина Обухівщини» у якому в якості зупинок визначені 25 точок, з яких 16 території та об’єкти природно-заповідного фонду.
Вздовж маршрутів встановлено відповідні вказівники та інформаційні знаки, також обладнано місця для відпочинку.

Ознайомитись з картографічним матеріалом та путівником ви можете за посиланням