Обіймемо Землю красою та любов'ю

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи представляє проморолик «Обіймемо Землю красою та любов'ю».

26 квітня Україна вшановує пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей. 35 років минуло с того часу, коли життя народу України розділилося на «до» та «після» аварії. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз.

Глобальне знищення природи – то лише побічний результат згубної діяльності суспільства. Екологічна ситуація вже близька до критичної.

Прости нас, Земле, нас – людей століття
Яке надбало стільки лиходій,
Що вистачить на кілька поколінь!
#ЗбережемоДовкілля