Чиста Київщина

Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації ініціює проведення екологічної акції «За чисту Київщину» з метою поліпшення стану навколишнього середовища – благоустрою територій закладів культури населених пунктів Київщини, озеленення прилеглих територій, збереження об'єктів культурної спадщини, поширення екологічних знань.
Пропонуємо 20-22 квітня 2018 року провести акцію «За чисту Київщину» із залученням представників релігійних організацій та церков, національно-культурних товариств, працівників галузі культури, активної молоді та всіх зацікавлених осіб.
Долучіться до екологічної акції та розмістіть фото з тегом #чистакиївщина . Зробимо нашу область чистішою разом! Переглянути