Туристичні родзинки Богуславщини

 

Популярність туризму пояснюється дуже просто, адже це - вигода в усіх напрямках. Він сприяє процвітанню і благополуччю туристичних регіонів, активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники під час своєї поїздки, дає величезний заряд бадьоростіі. Інколи один день, проведений в іншому місті, дає більше, ніж 10 років вдома.

Щоб чудово відпочити, не обов`язково їхати за тридев`ять земель. Відкрийте для себе нові маршрути Київщини, адже це край, що має глибоке і давнє коріння. І наша мета - розповісти про Богуславщину якомога більшій кількості людей, відкрити неповторний куточок України для кожного, адже це край, що вабить до себе туристів своєю гармонійною красою природи, цікавими пам`ятками архітектури, несподіваними історіями та містичними легендами…
Пропонований бібліографічно-фактографічний покажчик адресований для усіх, кого цікавить стан і перспективи розвитку індустрії туризму. Він може бути використаний органами місцевого самоврядування, закладами освіти, науки та культури.  
 
Туристичні родзинки Богуславщини (до Міжнародного року сталого розвитку туризму) : бібліогр.-фактогр. покажч. /Від. Богуслав. райдержадмін, Богуслав. РЦБС ; [уклад. Л. О. Півторацька ; відп. за вип. Г. С. Добровольська ; комп`ьют. верстка та макет Т. О. Шокало]. - Богуслав : [Богуслав РЦБС], 2017. - 34с.


Київська обласна бібліотека для дітей

Русанівська набережна, 12, Тел./факс: (044) 295-09-61, E-mail: kobdd@ukr.net