Хто краще всіх виводить трелі?( з досвіду роботи Білоцерківської МЦБС)

Жити в гармонії із квітами - отак виникла взаємність між читачем Білоцерківської центральної районної бібліотеки Дмитром Семеновичем Поліщуком і фіалками, яка триває вже майже три роки.

До проекту «Відкриий екологічний «Зелений мікрофон» КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» повномасштабно долучається Білоцерківщина

До проекту "Відкритий екологічний "Зелений мікрофон" долучилась громада с. Шкарівка Білоцерківського району

Година спілкування на природі для маленьких читачів «Буду я природі другом» в бібліотеці-філії с. Юрківка Ставищенської ЦБС

«Збережемо довкілля разом» – екологічна акція до Всеукраїнського дня довкілля за участю бібліотекаря бібліотеки-філії с. Сніжки Ставищенської ЦБС, учнів школи, працівників сільської ради та соціальної сфери села.

Київська обласна бібліотека для дітей запрошує всіх небайдужих до реалізації проекту Відкритий екологічний "Зелений мікрофон".

Київська обласна бібліотека для дітей

Русанівська набережна, 12, Тел./факс: (044) 295-09-61, E-mail: kobdd@ukr.net