Пам’ятай історію, думай про майбутнє

Еко-мандрівка
(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)
Юні  читачі бібліотеки-філії с. Стрижавка Ставищенської РЦБС Київської області здійснили цікаву, пізнавальну еко-мандрівку, присвячену вивченню історії рідного краю, природи «Пам’ятай історію, думай про майбутнє». Мандрівка пролягла за село Стрижавка, до хутора «Веселого» (так називають цю місцевість в народі, яка прилягає до села), побували і скуштували води з Зубкової криниці. Бібліотекар Лілія Максименко розповіла цікаву легенду цієї кринички. Жителі села  свято оберігають криничку, вона доглянута, від неї  відведено воду, зроблено штучний басейн, в якому можна освіжитися. Юні мандрівники побували біля «Дуба-володаря», якому вже понад 450 років. Росте він на межі села Стрижавка та землями Тетіївського  району. Читачі почули цікаву розповідь лісника В. І. Борщена про цього велетня. Завершилась мандрівка рухливими іграми та іграми з м’ячем.
Л. Максименко,
 бібліотекар бібліотеки-філії с. Стрижавка