Корисна інформація

0205197 мальовничих парків України, які варто відвідати цього літа

 

190219Чисто Вишгород

 

061218Папір з опалого лится

Чому не можна спалювати листя?

Річки Київщини

 

Аби не стало запізно: 5 книжок про забруднення довкілля

 

Як організувати толоку для нових лідерів

ЕкоблогерМаріанна Бойко - перший практичний екоблогер України

 

 

0818

Eco town - це сайт з альтернативної енергетики в Україні, який допоможе Вам зробири своє життя більш здоровим,а помешкання більш екологічним.

Детальніше...

Офіційний сайт Всеукраїнської екологічної Ліги містить інформацію про діяльність організації, останні події: конкурси, семінари, фестивалі, природоохоронні акції, видавничі проекти і т.п.

Детальніше...

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) – одна з перших екологічних громадських організацій національного рівня, зареєстрованих у незалежній Україні, діяльність якої спрямована на донесенні позицій фахівців в охороні довкілля до посадовців, які приймають рішення у різних галузях господарства. НЕЦУ має 24 територіальних відділення, що діють по всій Україні.

Детальніше...

Всесвітній фонд природи – це міжнародна природоохоронна організація, місія якої полягає у тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина та природа будуть жити у гармонії. В Україні діяльність WWF зосереджена на охороні прісноводних біотопів в дельті Дунаю та охороні лісових ресурсів у Карпатських горах. Крім того, Всесвітній фонд природи проводить в Україні такі кампанії як “Година Землі”, кліматичний тур “Клімат змінюється. Час діяти разом!” та інші.

Детальніше...

Природно-заповідний фонд Київської області - cайт створений і підтримується командою фахівців експертної групи Ukrainian Nature Conservation Group та Інституту зоології імені І.І.Шмальгаузена НАН України. На ньому зібрана інформація про існуючі та перспективні території природно-заповідного фонду Київської області. Тут ви знайдете описи існуючих та перспективних територій природно-заповідного фонду Київської області.

Детальніше...Київська обласна бібліотека для дітей

Русанівська набережна, 12, Тел./факс: (044) 295-09-61, E-mail: kobdd@ukr.net