Ландшафтна перлина Київщини – парк Буки Сквирського району Київської області

В селі Буки Сквирського району Київської області на березі річки Роставиця знаходиться ландшафтний парк, який був заснований у 1996 році підприємцем Іваном Сусловим, власником агропромислової корпорації "Сквира". Ландшафтний парк в селі Буки – один із найкрасивіших парків Київської області та України. Це місце – яке нині схоже на казку. Раніше на місці ландшафтного парку було сміттєзвалище. При допомозі Івана Суслова була розчищена річка, побудована невелика електростанція, реконструйована гребля. І на місцині площею   близько 3 га землі з'явився чудовий парк, улюблене місце відпочинку місцевих жителів та туристів, в якому можна насолодитися прекрасними краєвидами, водоймами та архітектурою, доторкнутися до духовного, отримати позитивні емоції від прогулянки парком, відвідати міні-зоопарк. Якщо Ви подорожуєте Київщиною, обов'язково включіть цю місцину до маршруту своєї подорожі.
Приємно, що на Київщині є такі родини, як Суслови, які роблять нашу Батьківщину красивою та привабливою!