Оголошено початок Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День зустрічі птахів-2018»

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів» проходить щорічно, за ініціативою Київського еколого-культурного центру та «Живої планети». А з 2017 року у партнерстві з Українським товариством охорони птахів та Міністерством екології та природних ресурсів України.
Мета та завдання:
Конкурс проводиться з метою організації допомоги птахам в гніздуванні шляхом виготовляння і розвішування штучних гніздівель. Такі будиночки (гніздівлі) необхідно змайструвати і розвісити для білих лелек, синиць, шпаків, горихвісток, мухоловок, сов, сичів, горобців та інших птахів, а також для кажанів. Це необхідно робити тому, що завдяки вирубанню в лісах та парках дуплястих дерев багатьом птахам та кажанам ніде гніздитися і тому чисельність їх різко скорочується. Це також стосується білих лелек, яким, через відсутність у селах солом’яних стріх, ніде вити гнізда.