"Туристичні перлини України. Київщина"

Бібліографічний покажчик "Туристичні перлини України. Київщина" допоможе Вам ознайомитись з туристичними об`єктами Київщини. Покажчик має два розділи: Славетний Київ, Київщина туристична.
Природну скарбницю України наповнюють різноманітні біосферні і природні заповідники, національні природні парки, заказники, пам`ятники природи, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, пам`ятники садово-паркового мистецтва.
Пропонований бібліографічний покажчик"Туристичні перлини України. Київщина" із серії "Знай Україну" містить перелік бібліографічних джерел, ознайомившись з якими Ви дізнаєтесь про туристичні об`єкти Київщини.

Туристичні перлини України. Київщина : бібліогр. покажч. / [уклад.С. Настенко ; ред. : С. Чачко, В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. - К.: [б.в.], 2019. - 29 с..